חדרים דיסקרטיים

חדרים דיסקרטיים יכולים להתאים למגוון אנשים, לזוגות נשואים, לקהל דתי, לסטודנטים, לחיילים, ועוד. עלות חדרים דיסקרטיים נמצאת בהישג ידו של כל אחד, ומאפשרת לטפח את הרומנטיקה בעלות נמוכה מבלי לתכנן ונסיעות ולבקש חופש מעבודה.

מג’יק האוס פתוח 24 שעות ביממה, טלפון אחד ותוכלו ליהנות מדיסקרטיות מלאה ללא מגע עם צוות המקום, מהכניסה ועד ליציאה וכמובן חניה פרטית במקום. חדרים דיסקרטיים של מג’יק האוס הם נפוצים ומבוקשים וניתן לשכור חדרים לפי שעה או לפי יום. חדרים להשכרה לפי שעה הפכו לנפוצים מאוד בשנים האחרונות ויש לכך לא מעט סיבות. מדובר בשעות בילוי והנאה באמצע שגרת חיים עמוסה, אשר יכולות לתת מענה מושלם להרבה מאוד זוגות, לצעירים, לחיילים, לזוגות נשואים ולמגזר הדתי.

חדרים דיסקרטיים לפי שעה זהו פתרון אידאלי על מנת לפנות מספר שעות לבילוי ולהנאה. חדרים להשכרה שמג’יק האוס מציע, הם חדרים נאים, נקיים, מרוהטים היטב והכי חשוב הם דיסקרטיים לגמרי. אף אחד לא יידע מתי נכנסתם, היכן חניתם, אף אחד גם לא יידע מתי יצאתם.

בחדרים של מג’יק האוס תמצאו מיטה מפנקת, אוירה רגועה ונינוחה, טלוויזיה, וכל מה שאתם צריכים על מנת לבלות זמן איכות לפי רצונכם. כל מי שרוצה חדר ללילה או חדר לפי שעה, מוזמן למג’יק האוס.

לשרות שלנו אין מתחרים, כך גם לדיסקרטיות שלנו. בשיחת טלפון קצרה, ניתן לעשות הזמנה, מבלי לפגוש אפילו פקידת קבלה אחת. החדרים הדיסקרטיים של מג’יק האוס הם פתרון אולטימטיבי לבילוי ספונטני, החדרים ערוכים ומוכנים לכבודכם בכל שעה של יום, תוך הקפדה על ניקיון ואוירה נעימה.

חדר ללילה או לפי שעה יכול להתאים לכל אחד, עבור מגוון סיבות מהנות ובמחיר שווה לכל כיס. לא מעט זוגות מגיעים למג’יק האוס על מנת לצאת מעט מהשגרה המעיקה ולבלות זמן של כייף והנאה משותפים בלי רעשים חיצוניים. 

אותם אנשים אמיצים אשר מבקשים לעצור את הזמן לרגע קט, להניח מאחור את העבודה, העסקים,  את המחויבויות היומיות, ולהתמסר לשקט, להנאה ולאהבה. במג’יק האוס זה אפשרי, קל לביצוע, פשוט ובטוח.

חדרים דיסקרטיים

חדרים דיסקרטיים יכולים להתאים למגוון אנשים, לזוגות נשואים, לקהל דתי, לסטודנטים, לחיילים, ועוד. עלות חדרים דיסקרטיים נמצאת בהישג ידו של כל אחד, ומאפשרת לטפח את הרומנטיקה בעלות נמוכה מבלי לתכנן ונסיעות ולבקש חופש מעבודה.

חדרי אירוח

אם אתם מחפשים מעט שלווה או ריגוש, במג'יק האוס תוכלו למצוא חדרי אירוח שלא חלמתם עליהם. החדרים של מג'יק האוס מרווחים, נקיים, נעימים וזמינים עבורכם בכל שעות היום והלילה, בפרטיות מוחלטת.

חדרים ללילה

השכרת חדר ללילה נהיה מאוד פופולארי בארץ ורבים מנצלים את זה לנוחיותם, בין אם מדובר על כנס שהסתיים בשעות מאוחרות ויש צורך במקלחת טובה לבין אם הפגישות התארכו ואתם זקוקים להתרעננות ומנוחה לפני נסיעה הביתה.

חדר ליום נישואין

חדר ליום נישואין יכול להתאים בצורה מושלמת לזוגות שרוצים את הרגע השקט שלהם, את השלווה, את השקט, את הרומנטיקה והריגוש. אל חדר ליום נישואין שלכם ניתן להזמין ארוחה מיוחדת ומפנקת ולתכנן פעילות לשעות היום שלמחרת.

חדר לפי שעה

מג'יק האוס כשמו כן הוא, מקום שמחולל קסמים. המקום פתוח 24 שעות ביממה, טלפון אחד ותוכלו ליהנות מחדרי אירוח בדיסקרטיות מלאה, ללא מגע עם צוות המקום, מהכניסה ועד ליציאה וכמובן חניה פרטית במקום.

חדר ליום הולדת

Call Now Button דילוג לתוכן