חדר ליום נישואין

למי יכול להתאים חדר ליום נישואין? לכל אותם אנשים אשר לא מתחברים לרעיון של חגיגות ענק עם הרבה אנשים. ישנם כאלה שמעדיפים לחגוג בפרטיות את הרגע המשמח והמרגש שלהם.

מג’יק האוס מציע חדרים להשכרה לפי שעות או ללילה, לכן חדר ליום נישואין יכול להתאים בצורה מושלמת לזוגות שרוצים את הרגע השקט שלהם, את השלווה, את השקט, את הרומנטיקה והריגוש. אל חדר ליום נישואין שלכם ניתן להזמין ארוחה מיוחדת ומפנקת ולתכנן פעילות לשעות היום שלמחרת. החדרים של מג’יק האוס הם חדרים מרווחים, נקיים, מאובזרים ויש בהם את כל מה שזוג עשוי להצטרך במהלך שהייתו בחדר.

מג’יק האוס פתוח 24 שעות ביממה, טלפון אחד ותוכלו ליהנות מדיסקרטיות מלאה, ללא מגע עם צוות המקום, מהכניסה ועד ליציאה וכמובן חניה פרטית במקום. אז אם בא לכם לחגוג יום נישואין מבלי שאף אחד יידע היכן אתם, מג’יק האוס היא הכתובת. השרות שאני מעניקים לכל לקוח שלנו הוא חסר תקדים, הדבר מאוד חשוב לנו וזה מה שמבדל אותנו ממתחרינו.

אני נעצב את החדר לבקשתכם, כל מה שנותר לכם, זה ליהנות על המיטה המפנקת עם המצעים הצחורים, בחדר אמבטיה מאובזר עם מגבות רכות וחלוקים. ניתן לפזר נרות לפי בקשתכם או כל דבר אחר שתבקשו. 

אנו כאן לשירותכם, במחירים נוחים ובשרות אדיב. עם מחירים שלנו, כל אחד יכול להרשות לעצמו חדר ליום נישואין, שהרי בסופו של דבר מדובר ביום מאוד מיוחד, יום בו נישאתם לבחיר/ת ליבכם. 

אם מתחשק לכם לצרף זוג חברים טובים אותם תרצו לשתף בחגיגה שלכם, הרי שגם הם יוכלו לשכור לעצמם חדר ללילה וליהנות מבילוי משותף. הרחק מילדים, אם כבר יש לכם כאלה, הרחק מטרדות היום יום, הרחק מעבודה, ממחויבויות ומסידורים שונים, פשוט לשכוח את כל אלה לזמן קצר ורק ליהנות ולנוח. להבין את הלא מובן מאליו שלעתים הולך לאיבוד בשגרת החיים, לאהוב ולהוקיר אחד את השנייה. בדיוק בשביל זה מג’יק האוס כאן בשבילכם.

חדרים דיסקרטיים

חדרים דיסקרטיים יכולים להתאים למגוון אנשים, לזוגות נשואים, לקהל דתי, לסטודנטים, לחיילים, ועוד. עלות חדרים דיסקרטיים נמצאת בהישג ידו של כל אחד, ומאפשרת לטפח את הרומנטיקה בעלות נמוכה מבלי לתכנן ונסיעות ולבקש חופש מעבודה.

חדרי אירוח

אם אתם מחפשים מעט שלווה או ריגוש, במג'יק האוס תוכלו למצוא חדרי אירוח שלא חלמתם עליהם. החדרים של מג'יק האוס מרווחים, נקיים, נעימים וזמינים עבורכם בכל שעות היום והלילה, בפרטיות מוחלטת.

חדרים ללילה

השכרת חדר ללילה נהיה מאוד פופולארי בארץ ורבים מנצלים את זה לנוחיותם, בין אם מדובר על כנס שהסתיים בשעות מאוחרות ויש צורך במקלחת טובה לבין אם הפגישות התארכו ואתם זקוקים להתרעננות ומנוחה לפני נסיעה הביתה.

חדר ליום נישואין

חדר ליום נישואין יכול להתאים בצורה מושלמת לזוגות שרוצים את הרגע השקט שלהם, את השלווה, את השקט, את הרומנטיקה והריגוש. אל חדר ליום נישואין שלכם ניתן להזמין ארוחה מיוחדת ומפנקת ולתכנן פעילות לשעות היום שלמחרת.

חדר לפי שעה

מג'יק האוס כשמו כן הוא, מקום שמחולל קסמים. המקום פתוח 24 שעות ביממה, טלפון אחד ותוכלו ליהנות מחדרי אירוח בדיסקרטיות מלאה, ללא מגע עם צוות המקום, מהכניסה ועד ליציאה וכמובן חניה פרטית במקום.

חדר ליום הולדת

Call Now Button דילוג לתוכן